Renault Megane E-Tech
Comfort Range Techno 60 kWh | SOH 98,8% | 22kW Boordlader | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 30.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.900,-
LEASEPRIJS: € 509,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Megane E-Tech |
|---|---|
| Uitvoering: | Comfort Range Techno 60 kWh | SOH 98,8% | 22kW Boordlader | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 maart 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 9.764 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 509,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HJP-93-J |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 546 kg |
| Gewicht: | 1.619 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.165 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch inklapbare buitenspiegels met geheugenfunctie
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Lichtmetalen wielen 18" 'Oston
- mistlampen voor adaptief
- Regen- en lichtsensor
- Rouge Flamme + Noir Etoile
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- 2 USB aansluitingen voor en achter
- 9" OpenR Link multimedia en navigatiesysteem met Google integratie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- stof/kunstlederen bekleding
- Warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch geregelde airconditioning met 2 klimaatzones
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Hoge middenconsole met verstelbare armsteum, afsluitbaar opbergvak en bekerhouder
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rear View Assist
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Active driver assist
- around view camera
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Warning en Lane Departure Prevention (bij inhalen)
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- Occupant Safety Exit
- parkeersensor achter
- Parkeersensoren aan voor- en achterkant, flank protection en full easy park assist
- Parkeersensoren voor- en achter en flank protection
- passagiersairbag
- Rear Cross Traffic Alert met Rear Active Emergency Braking
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 3 fase AC lader met een vermogen van maximaal 22 kW. V2X functies vervallen
- Bestuurdersstoel met elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Pack Driving & Comfort
- Pack Driving & Comfort
- RDW-leges
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar